ontk.se

Champions 2011

SE VCH FI U(V) CH SE U(V)CH Akroyd's Hurricane
Äg. Ann-Marie Åström, Roknäs

NORD U(V)CH (SE/NO/FI U(V)CH) SE VCH Dorrith's Zequita
Äg. Kerstin Sjöberg, Luleå

SE U(V)CH FI U(V)CH SE VCH Bellomis Jackson
Äg. Agneta Forsström, Boden

SE U(V)CH NO VCH SE VCH Rondodrevets Jelsa
Äg. Katarina Eliasson, Luleå

SE VCH Kung Karls Issey Miyaki
Äg. Solveigh Zachari Aasa, Älvsbyn och Sanna Anderberg

NO VCH SE VCH SE U(V)CH Guldrikets Fluorit
Äg. Agneta Forslund, Malå

NO VCH SE VCH TeTiTex Amira
Äg. Kerstin Sjöberg, Luleå

SE VCH Kung Karls Il Divo
Äg. Solveigh Zachari Aasa, Älvsbyn & Sanna Anderberg, Torshälla

SE VCH NO VCH Sensible's Parga
Äg. Agneta Forslund, Malå

SE VCH SE U(V)CH Tavlefjärdens Eldrid
Äg. Fam Kaati-Nilsson, Överkalix

SE VCH Dammlöt's Tilda
Äg. Ellinor Lundgren

SE VCH SE U(V)CH FI UCH Ophera's Magic Mystery
Äg. Solveigh Zachari Aasa, Älvsbyn

SE VCH SE U(V)CH K´Ke Asterias Lilla Gottur
Äg. Annika Lindberg, Sikfors

SE VCH Bikarol's Glorious Kail
Äg. Amanda Lindberg, Piteå

SE VCH SE U(V)CH Akroyd's Heaven
Äg. Christina Hedlund, Piteå

SE VCH SE U(V)CH Akroyd's Hope
Äg. Marie-Louice Lundgren, Björksele

SE VCH Alf
Äg. Sofia Ström, Luleå

DKV-11 HeW-10 C.I.E C.I.B NORD U(V)CH DK U(V)CH SE VCH
Tavlefjärdens Dybczaková
Äg. Anna Mattsson, Luleå

SE J(D)CH SE VCH Maxa
Äg. Roger Edlund, Flarken

SE J(D)CH Rödhakens Mister Rally
Äg. Jessica och Mattias Björk, Skellefteå

FI J(D)CH SE J(D)CH SE VCH FI VCH SE U(VD)CH Undimoon Freja
Äg. Per Gustafsson och Gunilla Fransson, Umeå

SE J(D)CH SE VCH Daphne
Äg. Tomas Marklund, Skellefteå

SE J(D)CH Måsebo Razka
Äg. Tomas Marklund, Skellefteå

SE VCH Inolomas Klockhätting
Äg. Anna-Karin Sundman

SE J(gf)CH J SE VCH Thilia Thalian Heipodei
Äg. Stefan Hylander, Piteå

SE VCH Bikarol's Glorious Kail
Äg. Amanda Lindberg, Piteå

Ch Undimoon Freja

FI U(V)CH SE U(V)CH SE VCH Bellomis Jackson

FI UCH SE U(V)CH SE VCH Akroyd's Hurricane

NO VCH SE VCH Rondodrevets Jelsa

NO VCH SE VCH TeTiTex Amira

SE J(D)CH SE VCH Maxa

SE U(V)CH NO UCH SE VCH Dorrith's Zequita

SE U(V)CH SE VCH K'Ke Asterias Lilla Gottur

SE VCH Alf

SE VCH Bikarol's Glorious Kai

SE VCH Dammlot's Tilda

SE VCH Inolomas Klockhätting

SE VCH Kung Karls Il Divo

SE VCH Kung Karls Issey Miyake

SE VCH NO VCH Sensibel's Parga

SE VCH SE U(V)CH Akroyd's Heaven

SE VCH SE U(V)CH Akroyd's Hope

SE VCH SE U(V)CH FI UCH Ophera's Magic Mystery

SE VCH SE U(V)CH Tavlefjärdens Eldrid

SJ(gf)CH J SE VCH Thilia Thalian Heipodei